Słowniczek dominy (część I)

Specjalnie dla Was napisałam słowniczek Dominy, a nie BDSM, bo jak niektórzy z was doskonale wiedzą – sesja z Dominą może być pełna praktyk BDSM (biczowanie, fisting, krępowanie, etc.) albo też w ogóle ich nie obejmować (bo praktyki związane z fetyszem stóp czy danej części garderoby trudno zakwalifikować do BDSM).

W tej serii wpisów będę zajmować się tłumaczeniem (dla tych z Was, którzy są mniej wtajemniczeni) pojęć przydatnych dla wszystkich domin i uległych. Każdą z praktyk postaram się okrasić własną historią lub też opisać ciekawą fantazję odnośnie danej praktyki. Wyjątek stanowić będą te czynności, którym na dzień dzisiejszy (pamiętajcie – nigdy nie mów nigdy!) mówię„nie”, ale mimo to uważam, że są one nieodłącznym elementem świata dominacji i uległości.

Pamiętajcie, że opisywane przeze mnie praktyki to mój subiektywny przegląd – jak zawsze jestem otwarta na Wasze wpisy i sugestie w komentarza.

A jak…. Anal Play!

Jestem fanką stymulacji analnej, seksu analnego, peggingu i chyba wszystkiego co związane z pieszczotami tej części ciała, dlatego też mój wpis może być odrobinę tendencyjny. Nie wyobrażam sobie świata BDSM i w pełni satysfakcjonującej dla mnie sesji BDSM bez stymulacji analnej uległego. Konieczne jest oczywiście wcześniejsze przygotowanie (depilacja, ewentualnie lewatywa) i zachowanie zasad higieny, ale uwierzcie mi, że warto się do tego przygotować.

Do moich ulubionych praktyk należą zabawy z korkami analnymi (zwłaszcza zaaplikowanie takiego korka uległemu i wyjście w miejsce publiczne) oraz pegging – czyli po prostu pieprzenie uległego przy pomocy strap-on. Poczucie kontroli nad mężczyzną, jakie gwarantuje takie odwrócenie ról, ciężko porównać z jakąkolwiek inną praktyką. Jeśli facet oddaje Ci się w taki sposób to musi ufać całkowicie i bezapelacyjnie Ci ulegać.

Mówiłam już, że to uwielbiam ?

B jak Bondage, czyli krępowanie

Bondage jest świetny! Na wiele sposobów. Często bywa pierwszym krokiem, jaki stawiają nowicjusze w BDSM (pewnie większość z Was pamięta początkowe eksperymenty z wiązaniem szarfą czy też z kajdankami). Bondage może stać się również źródłem dużej satysfakcji dla tych bardziej wtajemniczonych. Zwłaszcza, gdy gotowi jesteśmy uczyć się o tym zagadnieniu więcej. Pełne skrępowanie daje gwarancję, że uległy nie zmieni pozycji w nagły i nieprzewidywalny sposób (zwłaszcza w trakcie wspomnianego wyżej peggingu), ale również może być źródłem dodatkowej stymulacji (gdy pozycja jest wymagająca). Bondage możemy wykonywać przy pomocy lin, sznurów czy też różnego rodzaju urządzeń i akcesoriów do krępowania.

A Wy czym lubicie być krępowani najbardziej…?

 C jak Chastity (pas cnoty, klatka erekcyjna) – to zdecydowanie jedna z moich ulubionych praktyk. Polega na zamknięciu penisa uległego w pasie cnoty i uniemożliwienie mu osiągnięcie satysfakcji seksualnej (czytaj orgazmu) przez wyznaczony czas. Jak długi może to być okres? Znam osoby ze świata BDSM, które w klatce przebywają od kilku miesięcy (niektórzy ponad rok!) i przez ten czas zachowują „czystość”, inni natomiast mają trudności z wytrzymaniem zaledwie kilku godzin.

Dlaczego warto spróbować zabawić się z chastity? Ponieważ mężczyzna zamknięty w klatce to najbardziej uległy mężczyzna. Drogie Panie (nie tylko Dominy!) – jeśli nie próbowałyście jeszcze tego rodzaju zabaw ze swoim mężczyzną, zmieńcie to jak najszybciej. Wasz mężczyzna już po kilku godzinach (nie mówiąc o dobach!) w klatce będzie o wiele bardziej przystępny, grzeczny i gotowy spełnić każdą Waszą prośbę. Ze względu na mój osobisty stosunek do tej praktyki z pewnością poświęcę jej osobny wpis.

________________________________________________________

Pierwsze litery alfabetu za nami. Chcielibyście rozwinięcia jakiegoś wątku? Wpisalibyście inną praktykę na miejsce tych opisanych?

Jak zawsze – zachęcam do dyskusji w komentarzach.

Unsatiable Mistress

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: